פוסט חברתי פוליטי.

Posted By on אוג 5, 2011 | 3 comments


מה לעשות גם אני נסחפתי ברוח הזמן.. אז קבלו את דעתי לכל מה שמתרחש סביב..

רדו לי מהממשלה.
אני רוצה לראות ממשלה בראשות מפלגת העבודה עושה רפורמות כמו ביבי ולא מצייצת כל הזמן על מה שרע פה.
מפלגת העבודה כרגע היא רק "מפלגת". (בתוך עצמה)
ובעניין קדימה, אני רוצה לראות את ציפי לבני לא רק מקשקשת שטויות של "ביבי פחדן" "ביבי לא רוצה כי הוא לא יכול" אויש, תעשי לי טובה. העם (עוד) לא שכח למי יש חלק מהכישלון של מלחמת לבנון השניה בגלל פחד משתק ( בעיקר, יש לומר, של מה יגידו הגויים… אבל עדיין פחד).
שר אוצר מבריק שכזה, עם רפורמות מצויינות של ביבי עוד מהקדנציה שלו כשר אוצר, שאף אחד לא חולק על העובדה (חוץ מכמה הזויים) שהצילה לנו את התחת במיתון העולמי האחרון, כן, אני לא מתבייש לומר שאני סומך עליהם.
אנשים כמו השר כחלון, שאת כמות הרפורמות שהוא הצליח להעביר לטובת הציבור יכולה למלא בקלות שני עשורים קודמים, חכ"ים אמיצים כמו זאב אלקין, ציפי חוטובלי ועוד, פוליטיקאים צעירים שלא עוד מפחדים לומר את דעתם, ובטח שלא מתביישים בה: אני גאה בכם, בשביל זה הצבעתי לכם!

וחוצמיזה,
לרוב העם טוב פה. נכון, יקר פה יותר מחו"ל, כי עדיין יש לנו תקציב בטחון מפלצתי. יש פה ערבי או שניים בסביבה, שמתעקש לא לעשות איתנו שולם, שולם.. אבל אנחנו מסתדרים. כי אנחנו יהודים, שעיקר יתרוננו לא במספרנו אלא באיכותנו. יעידו כל שנות שרידותנו בגלות. תמיד ידענו להפוך רגב אדמה מלוכלך לזהב, זהב אמיתי. מכל הבחינות.

אז נכון, זה לגיטימי למחות, ויש בעיות, אפילו לא מעט, אך אל לנו לשכוח ש"אין לי (וגם לך!) ארץ אחרת", ו- "עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה!"

3 תגובות

 1. סופסוף מתחילים לראות ניצוצות של פוסטים נגד המחאה המזוייפת הזו ..

  Post a Reply
  • כן, הקטע הוא שהם אפילו לא מתביישים בזה,
   ולא מסתירים את העובדה שמי שמארגן את המחאה
   הם מהשמאל הקיצוני.
   אבל יחד עם זאת, אסור לשכוח שיש בעיות אמיתיות שצריכים לפתור.

   Post a Reply

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *