תוכנות גרפיות במובייל

Posted By on אפר 20, 2015 | 0 comments


בעידן המובייל, אנו המעצבים חייבים לשנות כעת ותמיד, את דרך העבודה לא רק בויזואליות שהמשתמש רואה בסופו של דבר, אלא גם בתכנון ובביצוע. וכעת זה לא כאב ראש, אלא בשורה. בשורה חשובה.

אנו המעצבים חייבים להיות תמיד בקו הקדמי של הטכנולוגיה ולהתעדכן בכל טרנד עיצובי, תוכנתי וחומרתי. אנו לא יכולים להיות תקועים רק בעידן הדפוס או לעבוד על מחשב מלפני 7 שנים.

אז נכון שלכל דבר צריך להתרגל, אבל לדברים טובים מתרגלים בקלות. אחרי שהורגלנו לעצב על גבי מסך גדול, ניתן כעת לבצע סקיצות, לעצב וממש להשתמש בכל המכשירים הניידים לטובתנו, כהחזר על הכאב הראש שהמכשירים הללו הסבו לנו כאשר אנו צריכים להתאים את כל העיצובים שלנו לגדלי המסכים השונים, ואני מדבר על ״עיצוב ריספונסיבי״, שכולם אוהבים להגיד לאחרונה.

אדובי כבר הבינו מזמן שהעיצוב לא יישאר במסך הפי.סי. ואחרי הכחשה אופיינית של כמה שנים התחילה לשחרר אפליקציות למובייל, חלקם אפילו בחינם, חלקם האחר עולים ״מחיר שווה-לכל-כיס-מעצב-אביון״ אולי כהשלמה שכסף לא ייצא להם מזה, לפחות לא בצורה ישירה.

לא נסקור את כל האפליקציות החדשות הללו, אך ניתן להגיד בהכללה שהאפליקציות הללו נותנות מענה לחלק מהצרכים של המעצב הנמצא כעת בדרכים, ללא יכולת להתמסר למסך-מקלדת-עכבר,  ובעיצומו של התקף קרייטיביות שחייב לצאת ממוחו ממש עכשיו.

לחצו כאן לדף המרכז את כל אפליקציות המובייל של אדובי =>
שימו לב! ישנם 3 עמודי אפליקציות!

ו… אני חייב להזכיר רק במילה אחת את האפליקצייה הסופר מגניבה שמצלמת תמונה, והופכת אותו לאובייקט וקטורי:

קרדיט: צילום מסך אתר אדובי

קרדיט: צילום מסך אתר אדובי

Adobe Shape
אפליקציה מגניבה בהחלט.

כתוב תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *